"C_pf18QWOR5hc": { "on": "click", "selector": "CSS_SELECTOR", "vars": { "event_name": "conversion", "send_to": ["AW-648850440/H0q9CJ_N-M8BEIjYsrUC"] } }
top of page

Hikayemizi Bizden Dinleyin

Venedik Pastaneleri…

Dedik ya, bir Eskişehir efsanesi…

Tam 50 yıldır bu şehre en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinen pastanemizin kökleri 100 yıl öncesine, Batum’a dayanıyor.

Gelin, hikayemizi bizden dinleyin…

     1964 yılının Nisan ayında kurulan Venedik Pastanesi, Türkiye’nin gözbebeği ve gerçek bir cumhuriyet şehri olan Eskişehir’de 51 yıldır hizmet vermektedir.
 

     Pastacılık; insanların güzel günlerine, mutluluklarına katkı sağlayan, müşterileriyle birlikte mutlu olan bir meslektir. Yıllar önce Venedik Pastanesi’nde tanışan ailelerin günümüzde işletmelerimize gelerek, torunlarına doğum günü pastası yaptırması bizim için bir gurur kaynağıdır.

 

   Şimdilerde 3. Kuşak tarafından işletilen Venedik Pastanesi’nin kurucusu Ahmet Tüylü, 1910-1930 yılları arasında Rusya’da çalışmış, pastacılık bilgilerini önce Rize daha sonra Niğde ve son olarak da Eskişehir’de insanların hizmetine sunmuştur.

Venedik Pastanesi, kuruluşundan bu yana vermiş olduğu özenli ve kaliteli hizmeti bundan sonra da vermeye devam edecektir.

2-hakkimizda2.jpg
Bültenimize Abone Olun

Hoşgeldiniz. Abone olduğunuz için teşekkür ederiz!

bottom of page